Психолог
Вівторок, 18.12.2018, 18:29
Категорії каталогу
Книжки з психології [13]
Книжки з психології (російською) [3]
Документація практичного психолога [10]
Документація соціального педагога [12]
Тренінги [4]
Методики та анкети [6]
Тести [2]
Виховні бесіди [1]
Прес-конференції [1]
Доповіді [3]
Реферати [69]
Контрольні роботи [8]
Курсові роботи [5]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Міні-чат
200
Опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 233
Статистика

Онлайн всього: 1
Відвідувачів: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас Гість | RSS
Каталог файлов
Головна » Файли » Книжки з психології

ВІКОВА ПЕДАГОГІЧНА ПСИХОЛОГІЯ

У пропонованому посібнику систематизовано і представле­но найновіші відомості з вікової і педагогічної психології, необхідні майбутньому вчителю, вихователю, психологу, соціальному працівнику. Його необхідність викликана відсутністю новітніх підручників українською мовою, які б враховували не лише світові, але й вітчизняні досягнення з проблем розвитку, навчання та виховання. При викладі матеріалу ми прагнули дотримуватися принципу історизму та біогенетичного підходу.

Ми дещо змінили структуру викладу програмного матеріа­лу порівняно з попередніми підручниками та посібниками. Новітні дані включено в зміст більшості традиційних тем. Окрім того, абсолютно новими є в посібнику теми: «Розвиток вікової і педагогічної психології в Україні», де значне місце відводиться внеску в ці галузі викладачів кафедри психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драго-манова, яка створювалась і розвивалась Г.С. Костюком, Д.Ф. Ніколенком, О.В. Скрипченком та іншими корифеями вітчизняної психології; «Психологія дорослості та геронто­психологія», які несправедливо пропускалися в попередніх підручниках і не розглядалися як своєрідні вікові етапи в розвитку людини.

Проблеми педагогічної психології аналізуються нами на основі особистісно-діяльнісного та вчинкового підходів в загальному контексті основних тенденцій розвитку сучасної освіти в Україні.

Працюючи над посібником, ми ставили за мету допомогти студентам педагогічних закладів розібратись в широкому спектрі наукових знань, підходів, точок зору, концепцій і теорій, а також тих можливих труднощів, з якими вони можуть зіткнутись в майбутній професійній діяльності.

У написанні посібника брали участь: доктор психологічних наук О.В. Скрипченко (розділи І і IV), кандидати психологічних наук Л.В. Долинська (розділ II), З.В. Огороднійчук (розділ III), І.С. Булах

(розділ V), Т.М. Зелінська (розділ VI), старший викладач Н.В. Співак (розділ VII), кандидати психологічних наук Т.М.Лисян-ська (розділи VIII, IX), Н.П.Зубалій (розділ X), Л.М.Зінченко (роз­діл XI). У написанні підрозділу «Методи психології» брали участь кандидати психологічних наук Н.Д.Абрамян та О.Г.Артемчук.

Категория: Книжки з психології | Додав: Blazer
Переглядів: 16741 | Завантажень: 899 | Коментарі: 60 | Рейтинг: 4.7/13
Всього коментарів: 561 2 3 4 5 6 »
56 Коралина  
Хотілося б мати цей підручник для навчання в університеті.

55 Лукаш Ніна  
!!!!

54 Юля  
!!!!!!

53 Настя  
Чудова книга

52 Наталя  
Класс

51 олена  
ok

50 Вика  
супер)

49 Олександра  
121212

48 Elo4ka  
На жаль тут лише вікова психологія.. а мені потрібна педагогічна(((

47 светок  
)))

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-56
Для скачування файлів потрібна реєстрація.
[ Реєстрація | Вхід ]
02.10.2008, 23:53
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Зробити безкоштовний сайт з uCoz Copyright MyCorp © 2018